Apartmán Mimoň Letní byt
 
ADRESA Apartmán Letní byt
Sokolská 177/III
Mimoň 47124
Česká Republika
Pension-Mimon-Letni-Byt@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 23 m/s
Apartmán Letní byt ubytování Mimoň Aktuální počasí jasno
Apartmán Mimoň Letní byt -  je k dispozici letní terasaApartmán Mimoň Letní byt - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmán Mimoň Letní byt - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

Apartmán Letní byt / Mimoň

Letní byt se nachází v malém městečku Mimoň, nedaleko vrchu Ralsko, okres Česká Lípa. Letní byt leží v příjemném prostředí ve vilové čtvrti nedaleko vlakového i autobusového nádraží. Nejbližší obchod je od Letního bytu vzdálen přibližně 100 m, centrum města Mimoň je vzdáleno přibližně 300 m.

Ubytování
Apartmán Letní byt nabízí ubytování prvním patře rodinného domu ze 30. let se zahradou, ovocnými i jinými stromy a ohništěm. Celý objekt je nekuřácký. Apartmán Letní byt je kompletně vybaven včetně koupelny. Letní byt je trochu netradiční, je kompletně opravený, ale při tom zůstal zachovaný renovovaný nábytek ze 30. let, aby se návštěvníci cítili jako u babičky na prázdninách.

Vybavení apartmánu zahrnuje:
Kompletně vybavenou kuchyň - vybavení pro vaření i stolování, nádobí, příbory, hrnce, pánve, talíře, hrnečky, skleničky, rychlovarná konvice, keramický dvouplotýnkový vařič, stůl se čtyřmi židlemi, kredenc na nádobí, kuch.linka, lednice s mrazákem. Ubytování pro malou i velkou princeznu o délce lůžka 185 cm, selská židle jako noční stolek a lampička.

Pokoj a služby
Prostorný pokoj nabízí k ubytování tři lůžka, dva noční stolky s lampičkou, dvě šatní skříně, toaletu se zrcadlem a taburetem, jako dekorace slouží kachlová nefunkční kamna. V ceně ubytování je zapůjčení povlečení a ručníků, toaletní papír. Hostům Letního bytu Mimoň je k dispozici vybavení pro průběžný úklid. Za poplatek možnost zapůjčení přímotopů. Možnost využití zahrady s ohništěm. Dřevo v ceně pobytů pro plně platící hosty. Možnost ubytování s domácím mazlíčkem pouze malých plemen a dohodou předem. V blízkém okolí se nachází několik restaurací s dobrou kuchyní. Např. Beseda cca 300 m nebo Dřevěnka cca 1 km.

Okolí
Město Mimoň se nachází v podhůří Lužických hor. Mírně zvlněný charakter oblasti je dán polohou v rámci Ralské pahorkatiny. Městem protéká jeden z přítoků Labe - řeka Ploučnice a Panenský potok. Okolí města Mimoň tvoří rozsáhlé lesní porosty bývalého vojenského prostoru. V okolí Letního bytu najdete mnoho příležitostí k turistice, cyklistice i památek. Kolem domu vede červená turistická stezka. Koupání: cca 500 m koupaliště, 6 km Hradčanský rybník, přírodní nádrž, dále Máchovo jezero 16 km.